KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 200, wczoraj: 233
ogółem: 1 067 002

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
27  2015-04-29 MMKS Concordia Elbląg Olimpia Zambrów 17:00
27  2015-04-29 MLKS Znicz Biała Piska MKS Olimpia Olsztynek 17:00
27  2015-04-29 Warmia Grajewo Puszcza Hajnówka 17:00
27  2015-04-29 OKS Sokół Ostróda MKS Rominta Gołdap 17:00
27  2015-04-29 MKS Korsze KS Wasilków 17:00
27  2015-04-29 MKS Huragan Morąg EKS Płomień Ełk 17:00
27  2015-04-29 ZKS Olimpia Elbląg ŁKS 1926 Łomża 17:00
27  2015-04-29 KS Start Działdowo Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
27  2015-04-25 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML Jagiellonia II Białystok 15:00
26  2015-04-22 KS Start Działdowo 0:2 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
26  2015-04-22 Jagiellonia II Białystok 3:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
26  2015-04-22 EKS Płomień Ełk 1:1 MKS Korsze zobacz ›
26  2015-04-22 KS Wasilków 0:0 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
26  2015-04-22 MKS Rominta Gołdap 2:3 Warmia Grajewo zobacz ›
26  2015-04-22 Puszcza Hajnówka 1:5 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
26  2015-04-22 MKS Olimpia Olsztynek 1:1 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
26  2015-04-22 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:4 Olimpia Zambrów zobacz ›
26  2015-04-22 ŁKS 1926 Łomża 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
25  2015-04-19 MKS Huragan Morąg 1:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
25  2015-04-19 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 1:0 KS Start Działdowo zobacz ›
25  2015-04-19 ZKS Olimpia Elbląg 5:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
25  2015-04-18 Olimpia Zambrów 2:1 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
25  2015-04-18 MMKS Concordia Elbląg 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
25  2015-04-18 MLKS Znicz Biała Piska 3:1 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
25  2015-04-18 Warmia Grajewo 1:2 KS Wasilków zobacz ›
25  2015-04-18 OKS Sokół Ostróda 4:2 EKS Płomień Ełk zobacz ›
25  2015-04-18 MKS Korsze 0:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
24  2015-04-12 ZKS Olimpia Elbląg 1:0 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
24  2015-04-11 KS Start Działdowo 0:0 MKS Huragan Morąg zobacz ›
24  2015-04-11 ŁKS 1926 Łomża 0:1 MKS Korsze zobacz ›
24  2015-04-11 Jagiellonia II Białystok 0:1 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
24  2015-04-11 EKS Płomień Ełk 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
24  2015-04-11 KS Wasilków 2:0 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
24  2015-04-11 MKS Rominta Gołdap 2:0 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
24  2015-04-11 Puszcza Hajnówka 0:5 Olimpia Zambrów zobacz ›
24  2015-04-11 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
23  2015-04-02 MKS Olimpia Olsztynek 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
23  2015-04-02 Olimpia Zambrów 3:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
23  2015-04-02 MMKS Concordia Elbląg 0:4 KS Wasilków zobacz ›
23  2015-04-02 MLKS Znicz Biała Piska 3:2 EKS Płomień Ełk zobacz ›
23  2015-04-02 Warmia Grajewo 1:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
23  2015-04-02 OKS Sokół Ostróda 3:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
23  2015-04-02 MKS Korsze 2:2 KS Start Działdowo zobacz ›
23  2015-04-02 MKS Huragan Morąg 0:2 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
23  2015-04-02 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 4:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
22  2015-03-29 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 4:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
22  2015-03-28 ZKS Olimpia Elbląg 3:0 MKS Korsze zobacz ›
22  2015-03-28 KS Start Działdowo 0:0 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
22  2015-03-28 ŁKS 1926 Łomża 3:1 Warmia Grajewo zobacz ›
22  2015-03-28 Jagiellonia II Białystok 4:2 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
22  2015-03-28 EKS Płomień Ełk 0:0 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
22  2015-03-28 KS Wasilków 0:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
22  2015-03-28 MKS Rominta Gołdap 0:0 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
22  2015-03-28 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 Puszcza Hajnówka zobacz ›
21  2015-03-22 MKS Korsze 1:2 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
21  2015-03-21 Puszcza Hajnówka 0:2 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
21  2015-03-21 MKS Olimpia Olsztynek 2:0 KS Wasilków zobacz ›
21  2015-03-21 Olimpia Zambrów 4:1 EKS Płomień Ełk zobacz ›
21  2015-03-21 MMKS Concordia Elbląg 1:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
21  2015-03-21 MLKS Znicz Biała Piska 2:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
21  2015-03-21 Warmia Grajewo 5:1 KS Start Działdowo zobacz ›
21  2015-03-21 OKS Sokół Ostróda 1:0 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
21  2015-03-21 MKS Huragan Morąg 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
20  2015-04-15 Jagiellonia II Białystok 1:1 Olimpia Zambrów zobacz ›
20  2015-03-15 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 3:1 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
20  2015-03-15 Dąb Dąbrowa Białostocka 5:1 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
20  2015-03-14 EKS Płomień Ełk 2:2 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
20  2015-03-14 MKS Huragan Morąg 2:3 MKS Korsze zobacz ›
20  2015-03-14 ZKS Olimpia Elbląg 3:0 Warmia Grajewo zobacz ›
20  2015-03-14 KS Start Działdowo 1:1 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
20  2015-03-14 ŁKS 1926 Łomża 1:1 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
20  2015-03-14 KS Wasilków 0:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
19  2015-04-15 MKS Rominta Gołdap 2:0 KS Wasilków zobacz ›
19  2015-03-07 Puszcza Hajnówka 1:6 EKS Płomień Ełk zobacz ›
19  2015-03-07 Warmia Grajewo 1:2 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
19  2014-11-22 MKS Olimpia Olsztynek 0:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
19  2014-11-22 Olimpia Zambrów 5:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
19  2014-11-22 MMKS Concordia Elbląg 3:1 KS Start Działdowo zobacz ›
19  2014-11-22 MLKS Znicz Biała Piska 2:0 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
19  2014-11-22 OKS Sokół Ostróda 1:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
19  2014-11-22 MKS Korsze 0:3 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
18  2014-11-16 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 2:1 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
18  2014-11-16 ZKS Olimpia Elbląg 1:1 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
18  2014-11-16 KS Start Działdowo 1:2 Olimpia Zambrów zobacz ›
18  2014-11-16 Jagiellonia II Białystok 3:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
18  2014-11-16 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 KS Wasilków zobacz ›
18  2014-11-15 MKS Korsze 1:1 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
18  2014-11-15 MKS Huragan Morąg 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
18  2014-11-15 ŁKS 1926 Łomża 1:2 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
18  2014-11-15 EKS Płomień Ełk 3:1 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
17  2014-11-11 EKS Płomień Ełk 1:0 KS Wasilków zobacz ›
17  2014-11-11 Jagiellonia II Białystok 6:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
17  2014-11-11 ŁKS 1926 Łomża 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
17  2014-11-11 KS Start Działdowo 2:0 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
17  2014-11-11 ZKS Olimpia Elbląg 1:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
17  2014-11-11 MKS Huragan Morąg 3:1 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
17  2014-11-11 MKS Korsze 1:2 Warmia Grajewo zobacz ›
17  2014-11-11 OKS Sokół Ostróda 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
17  2014-11-11 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 5:0 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
16  2014-11-09 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 EKS Płomień Ełk zobacz ›
16  2014-11-08 Olimpia Zambrów 2:0 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
16  2014-11-08 Warmia Grajewo 0:2 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
16  2014-11-08 MLKS Znicz Biała Piska 1:2 MKS Korsze zobacz ›
16  2014-11-08 MMKS Concordia Elbląg 0:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
16  2014-11-08 MKS Olimpia Olsztynek 0:10 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
16  2014-11-08 Puszcza Hajnówka 3:2 KS Start Działdowo zobacz ›
16  2014-11-08 MKS Rominta Gołdap 1:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
16  2014-11-08 KS Wasilków 0:4 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
15  2014-11-02 Jagiellonia II Białystok 1:3 EKS Płomień Ełk zobacz ›
15  2014-11-02 KS Start Działdowo 1:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
15  2014-11-02 ZKS Olimpia Elbląg 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
15  2014-11-02 OKS Sokół Ostróda 3:0 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
15  2014-11-02 Warmia Grajewo 1:2 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
15  2014-10-31 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 2:2 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
15  2014-10-31 ŁKS 1926 Łomża 1:1 KS Wasilków zobacz ›
15  2014-10-31 MKS Huragan Morąg 0:1 Olimpia Zambrów zobacz ›
15  2014-10-31 MKS Korsze 1:2 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
14  2014-10-25 MLKS Znicz Biała Piska 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
14  2014-10-25 MMKS Concordia Elbląg 1:2 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
14  2014-10-25 Olimpia Zambrów 9:0 MKS Korsze zobacz ›
14  2014-10-25 MKS Olimpia Olsztynek 1:2 MKS Huragan Morąg zobacz ›
14  2014-10-25 Puszcza Hajnówka 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
14  2014-10-25 KS Wasilków 2:1 KS Start Działdowo zobacz ›
14  2014-10-25 MKS Rominta Gołdap 0:1 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
14  2014-10-25 EKS Płomień Ełk 4:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
14  2014-10-25 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
13  2014-10-18 ŁKS 1926 Łomża 3:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
13  2014-10-18 KS Start Działdowo 0:3 EKS Płomień Ełk zobacz ›
13  2014-10-18 ZKS Olimpia Elbląg 4:0 KS Wasilków zobacz ›
13  2014-10-18 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 2:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
13  2014-10-18 MKS Huragan Morąg 2:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
13  2014-10-18 MKS Korsze 2:0 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
13  2014-10-18 OKS Sokół Ostróda 1:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
13  2014-10-18 Warmia Grajewo 0:3 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
13  2014-10-18 MLKS Znicz Biała Piska 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
12  2014-10-11 MMKS Concordia Elbląg 1:4 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
12  2014-10-11 Olimpia Zambrów 5:0 Warmia Grajewo zobacz ›
12  2014-10-11 MKS Olimpia Olsztynek 1:3 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
12  2014-10-11 Puszcza Hajnówka 3:0 MKS Korsze zobacz ›
12  2014-10-11 MKS Rominta Gołdap 2:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
12  2014-10-11 KS Wasilków 0:1 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
12  2014-10-11 ZKS Olimpia Elbląg 4:1 EKS Płomień Ełk zobacz ›
12  2014-10-11 Jagiellonia II Białystok 2:0 KS Start Działdowo zobacz ›
12  2014-10-11 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
11  2014-10-04 KS Start Działdowo 0:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
11  2014-10-04 ZKS Olimpia Elbląg 4:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
11  2014-10-04 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 1:0 EKS Płomień Ełk zobacz ›
11  2014-10-04 MKS Huragan Morąg 3:0 KS Wasilków zobacz ›
11  2014-10-04 MKS Korsze 0:1 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
11  2014-10-04 OKS Sokół Ostróda 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
11  2014-10-04 Warmia Grajewo 0:1 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
11  2014-10-04 MLKS Znicz Biała Piska 0:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
11  2014-10-04 MMKS Concordia Elbląg 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
10  2014-09-28 Jagiellonia II Białystok 0:2 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
10  2014-09-28 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 KS Start Działdowo zobacz ›
10  2014-09-27 Olimpia Zambrów 4:1 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
10  2014-09-27 MKS Olimpia Olsztynek 4:0 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
10  2014-09-27 Puszcza Hajnówka 0:2 Warmia Grajewo zobacz ›
10  2014-09-27 MKS Rominta Gołdap 0:3 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
10  2014-09-27 KS Wasilków 0:0 MKS Korsze zobacz ›
10  2014-09-27 EKS Płomień Ełk 3:2 MKS Huragan Morąg zobacz ›
10  2014-09-27 ŁKS 1926 Łomża 2:4 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-09-21 Olimpia Zambrów 2:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
2014-09-20 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 3:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
2014-09-20 ZKS Olimpia Elbląg 2:0 KS Start Działdowo zobacz ›
2014-09-20 MKS Huragan Morąg 0:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
2014-09-20 MKS Korsze 3:3 EKS Płomień Ełk zobacz ›
2014-09-20 OKS Sokół Ostróda 4:1 KS Wasilków zobacz ›
2014-09-20 Warmia Grajewo 1:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
2014-09-20 MLKS Znicz Biała Piska 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-09-20 MMKS Concordia Elbląg 0:0 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
2014-09-14 Jagiellonia II Białystok 3:0 MKS Korsze zobacz ›
2014-09-14 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-09-13 MKS Olimpia Olsztynek 2:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
2014-09-13 Puszcza Hajnówka 1:2 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
2014-09-13 MKS Rominta Gołdap 1:3 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2014-09-13 KS Wasilków 3:0 Warmia Grajewo zobacz ›
2014-09-13 EKS Płomień Ełk 2:1 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
2014-09-13 ŁKS 1926 Łomża 2:2 MKS Huragan Morąg zobacz ›
2014-09-13 KS Start Działdowo 0:3 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2014-09-10 OKS Sokół Ostróda 0:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
2014-09-10 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 0:2 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-09-10 MKS Huragan Morąg 1:1 KS Start Działdowo zobacz ›
2014-09-10 MKS Korsze 7:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
2014-09-10 Warmia Grajewo 1:1 EKS Płomień Ełk zobacz ›
2014-09-10 MLKS Znicz Biała Piska 1:1 KS Wasilków zobacz ›
2014-09-10 MMKS Concordia Elbląg 0:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
2014-09-10 Olimpia Zambrów 7:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-09-10 MKS Olimpia Olsztynek 0:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
2014-09-07 MKS Rominta Gołdap 0:1 Olimpia Zambrów zobacz ›
2014-09-07 Jagiellonia II Białystok 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
2014-09-06 Puszcza Hajnówka 0:1 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
2014-09-06 KS Wasilków 0:0 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
2014-09-06 EKS Płomień Ełk 1:2 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2014-09-06 ŁKS 1926 Łomża 0:2 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
2014-09-06 KS Start Działdowo 3:0 MKS Korsze zobacz ›
2014-09-06 ZKS Olimpia Elbląg 0:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
2014-09-06 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2014-08-31 Puszcza Hajnówka 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
2014-08-30 MKS Korsze 1:6 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-08-30 OKS Sokół Ostróda 0:0 KS Start Działdowo zobacz ›
2014-08-30 Warmia Grajewo 1:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
2014-08-30 MLKS Znicz Biała Piska 2:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
2014-08-30 MMKS Concordia Elbląg 1:1 EKS Płomień Ełk zobacz ›
2014-08-30 Olimpia Zambrów 5:0 KS Wasilków zobacz ›
2014-08-30 MKS Olimpia Olsztynek 2:1 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
2014-08-30 MKS Huragan Morąg 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2014-08-27 MKS Rominta Gołdap 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-08-27 KS Wasilków 0:1 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
2014-08-27 EKS Płomień Ełk 3:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
2014-08-27 Jagiellonia II Białystok 1:0 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
2014-08-27 ŁKS 1926 Łomża 3:2 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2014-08-27 KS Start Działdowo 1:2 Warmia Grajewo zobacz ›
2014-08-27 ZKS Olimpia Elbląg 2:0 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
2014-08-27 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 3:2 MKS Korsze zobacz ›
2014-08-27 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
2014-08-24 MLKS Znicz Biała Piska 1:0 KS Start Działdowo zobacz ›
2014-08-23 MKS Korsze 1:1 MKS Huragan Morąg zobacz ›
2014-08-23 OKS Sokół Ostróda 1:1 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2014-08-23 Warmia Grajewo 1:2 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-08-23 MMKS Concordia Elbląg 1:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
2014-08-23 Olimpia Zambrów 1:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
2014-08-23 MKS Olimpia Olsztynek 1:2 EKS Płomień Ełk zobacz ›
2014-08-23 Puszcza Hajnówka 0:1 KS Wasilków zobacz ›
2014-08-23 MKS Rominta Gołdap 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
2014-08-17 Jagiellonia II Białystok 4:1 MKS Olimpia Olsztynek zobacz ›
2014-08-17 ŁKS 1926 Łomża 0:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
2014-08-17 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 4:0 Warmia Grajewo zobacz ›
2014-08-17 Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 MKS Korsze zobacz ›
2014-08-16 KS Wasilków 0:0 MKS Rominta Gołdap zobacz ›
2014-08-16 EKS Płomień Ełk 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-08-16 KS Start Działdowo 1:2 MMKS Concordia Elbląg zobacz ›
2014-08-16 ZKS Olimpia Elbląg 3:1 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2014-08-16 MKS Huragan Morąg 1:1 OKS Sokół Ostróda zobacz ›
2014-08-10 MMKS Concordia Elbląg 0:2 ZKS Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-08-10 Puszcza Hajnówka 1:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
2014-08-09 MLKS Znicz Biała Piska 3:1 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2014-08-09 OKS Sokół Ostróda 3:0 MKS Korsze zobacz ›
2014-08-09 Olimpia Zambrów 2:1 KS Start Działdowo zobacz ›
2014-08-09 MKS Olimpia Olsztynek 2:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
2014-08-09 MKS Rominta Gołdap 2:4 EKS Płomień Ełk zobacz ›
2014-08-09 KS Wasilków 0:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
2014-08-08 Warmia Grajewo 3:2 MKS Huragan Morąg zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2015-04-29 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML OKS Sokół Ostróda 17:00
---  2014-10-15 GKS Wikielec 3:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
---  2014-10-01 Radomniak Radomno 0:3 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
---  2014-09-17 Grunwald Gierzwałd 1:14 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-02-28 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 1:4 GKS Olimpia Grudziądz zobacz ›
2015-02-21 Start Warlubie 2:1 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2015-02-07 Wda Świecie 0:3 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2015-01-31 Warmiak Łukta 2:6 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2015-01-28 OKS Stomil Olsztyn 1:1 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML zobacz ›
2015-01-24 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML 7:0 Wkra Żuromin zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ŁKS 1926 ŁomżaKS FINISHPARKIET DRWĘCA NML
ŁKS 1926 Łomża 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML
2015-04-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »