KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 255, wczoraj: 233
ogółem: 1 067 057

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sparingi

ZIMA 2015

 

14 lutego 2015 r., Grudziądz

Start Warlubie 2-1 Finisparkiet Drwęca 

 

7 lutego 2015, Świecie

Wda Świecie 0-3 Finishparkiet Drwęca

 

24 stycznia 2015, Bratian

Wkra Żuromin 0-7 Finishparkiet Drwęca

 

28 stycznia 2015, Olsztyn

OKS Stomil Olsztyn 1-1 Finishparkiet Drwęca

 

31 stycznia 2015

Warmiak Łukta 2-6 Finishparkiet Drwęca (Olsztyn ?)

 

 

 

28 lutego - Finishparkiet Drwęca - GKS Olimpia Grudziądz (NML)

 

---------------------------------------------------------------------------

LATO 2014

 

12.07.2014 Nowe Miasto Lub.

Finishparkiet Drwęca 1:4 (0-2) Stomil Olsztyn

(Miller)

 

12.07.2014 Nowe Miasto Lub.

Finishparkiet Drwęca 8:0 (5:0) Promień Kowalewo Pomorskie

(Styś, Piceluk, Oleszko trzy, zawodnik testowany dwie)

 

15.07.2014 Nowe Miasto Lub.

Finishparkiet Drwęca 0:1 (0:1) Sparta Brodnica

 

19.07.2014 Grudziądz - Charytatywny Mecz Przyjaźni dla Mateusza

Olimpia Grudziądz  1:4  Finishparkiet Drwęca

 

26.07.2014 Ostróda

Legia II Warszawa 0:5 (0:3) Finishparkiet Drwęca 

(Oleszko, Sierzputowski, Dah (k), M. Piceluk 2)

 

2 VIII - Elana Toruń (Nowe Miasto Lub.)

------------------------------------------------------------------------------------------

ZIMA 2014

 

Strzelcy sparingi zima 2014: 

Dah 5

Bała, Olszewski 3

Grisgraber, Lewicki, Rybkiewicz 2

Draśpa, Grabowski, Marcfeld, Wiśniewski 1

 

16 marca, Nowe Miasto Lub.

KS Finishparkiet Drwęca 3:6 (1:4) Olimpia II Grudziądz

(Grisgraber, Olszewski, Bała)

KS Finishparkiet Drwęca: Pruchniewski - Marcfeld, Olszewski, Bober, Urbański - Grisgraber, Rybkiewicz, S. Wiśniewski, Kasprowicz, Dada - Dah. Grali też: Bartkowski, Bała, Grabowski, Lewicki, Kwaśniak

 

8 marca, Gwiździny

KS Finishparkiet Drwęca 0:2 (0:1) Naprzód Jabłonowo

KS Finishparkiet Drwęca: Pruchniewski - Urbański, Bober, Draśpa - Grisgraber, Rybkiewicz, Marcfeld, Kasprowicz, Dada, Dah, Bała. Grali też: Bartkowski, Patalon, Ratkiewicz, Jarzembowski, Grabowski, Czarnota

 

1 marca, Olsztyn

Warmia Olsztyn 3:3 (1:1) KS Finishparkiet Drwęca

(Lewicki, Dah, Rybkiewicz)

KS Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Draśpa, Olszewski, Bober, Marcfeld - Grisgraber, Rybkiewicz, Lewicki, Kasprowicz, Dada - Dah. Grali też: Testowany, Jarzembowski, Patalon, Ratkiewicz

26 lutego, Iława

KS Finishparkiet Drwęca 1:4 (0:3) Sparta Brodnica
(Olszewski)

KS Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Urbański, Olszewski, Bober, Marcfeld - Grisgraber, Rybkiewicz, Lewicki, Kasprowicz, Dada - Dah, Bała. Grali też: Pruchniewski, Bartnicki, Draśpa, Grabowski, Patalon, Jarzembowski, Ratkiewicz, Bała

 

22 lutego, Ostróda

Burza Słupy 5:2  KS Finishparkiet Drwęca

(Draśpa, Grabowski)

KS Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Draśpa, Studnik, Pruchniewski, Osicki - Patalon, Jarzembowski, Grabowski, Ratkiewicz, Bartnicki - Klimek. Grali też: Czarnota, Groszkowski, Kowalski, Lubiejewski.

 

21 lutego, Olsztyn

Stomil II Olsztyn 0:3 (0:1) KS Finishparkiet Drwęca

(Rybkiewicz, Dah, Bała)

KS Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Urbański, Olszewski, Bober, Marcfeld - Lewicki - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Dada - Dah. Grali też: Pruchniewski, Bartnicki, Draśpa, Bała, Jarzembowski

 

14 lutego, Iława

KS Finishparkiet Drwęca 4:3 (2:1) Barkas Tolkmicko

(Dah (trzy), Lewicki )

KS Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Urbański, Olszewski, Bober, Marcfeld - Roszkowski - Grisgraber, Rybkiewicz, Lewicki, Dada - Dah. Grali też: Kasprowicz, Pruchniewski, Bartnicki, Jarzembowski, Draśpa, Szymecki

 

8 lutego, Iława

KS Finishparkiet Drweca 4:2 (1:0) Motor Lubawa

(Olszewski, Marcfeld, Grisgraber,  Bała)

KS Finishparkiet  Drweca: Bartkowski- Urbański, Olszewski, testowany,  Bober - Roszkowski - Grisgraber, Lewicki, Rybkiewicz, Dada - Dah. Grali tez: Jarzembowski, Bała, Marcfeld, Bartnicki, Szymecki

 

5 lutego, Iława

KS Finishparkiet Drwęca 0:0 Lech Rypin

KS Finishparkiet Drwęca: Wiśniewski - Urbański, Olszewski, zawodnik testowany, Bober - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Dada - Dah, Szymecki. Grali też: Bartkowski, Bartnicki, Jarzembowski, Bała, Roszkowski, Lewicki, Ratkiewicz

 

31 stycznia, Iława

KS Finishparkiet Drwęca  0:2 (0:0) Promień Kowalewo Pomorskie

KS Finishparkiet Drwęca: Pruchniewski - Urbański, Bober, Olszewski, Kaczmarek - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Dada - Dah, Szymecki. Grali też: Bała, Roszkowski, Ratkiewicz, Lewicki, Kowalski, Draśpa, Bartnicki, Jarzembowski, Patalon.

 

24 stycznia, Toruń

Elana Toruń 2:1 (1:1) KS Finishparkiet Drwęca

(Wiśniewski)

KS Finishparkiet Drwęca: Pruchniewski - Urbański, Bober, Olszewski, Kaczmarek - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Rusiecki - Dah, Wiśniewski. Grali też: Bartkowski, Bała, Jarzembowski, Lewicki, Dada, Bartnicki, Ratkiewicz, Roszkowski

 

---------------------------------------------------------------

 

LATO 2013

 

Strzelcy lato 2013:

Wiśniewski, Rybkiewicz, Kasprowicz, Marcfeld - 2

Szwarc - 1

 

17 lipca 2013

Motor Lubawa 2-2 (0-1) KS Drwęca 

(Wiśniewski R. 7, Rybkiewicz 85k)

 

20 lipca 2013

Wel Lidzbark 0-2 (0-1) KS Drwęca

(Kasprowicz, Zawodnik Testowany)

 

24 lipca 2013

KS Drwęca 6-0 Lidzbark Welski

Wiśniewski R., Szwarc, Rybkiewicz, Kasprowicz, Marcfeld (2)

 

31 lipca 2013

KS Drwęca 0-2 Naprzód Jabłonowo

 

----------------------------------------------------------------------

ZIMA 2013

 

Sparta Brodnica  1-1 KS Drwęca

(Rybkiewicz)

Pogoń Prabuty 1-4 KS Drwęca

(Bała, Rybkiewicz, Szrejder, Ratkiewicz)


OSSA Biskupiec 1-4 KS Drwęca

(Rybkiewicz2x, Szreider, Wiśniewski)


Jeziorak Iława 2-1 KS Drwęca

(Wiśniewski)


OSSA Biskupiec 1-6 KS D rwęca

(Lewickix2, Wisniewski, Bałax2, Szrejder, )


Rolko Koniojady  5-1 KS Drwęca

(Urbański)


Naprzód Jabłonowo 2-2 KS Drwęca 

( Wiśniewski, Szrejder)


WKRA Żuromin 0-3 KS Drwęca

(Bała 2x, Szrejder)


Wicher Gwiździny 2-6 KS Drwęca 

( Bała3x, Wiśniewski, Dah, Kasprowicz)


Motor Lubawa 6-2 KS Drwęca

(Wiśniewski , Dah)

strzelcy zima 2013:

Bała 8,

Wiśniewski 6,

Szrejder 5,

Rybkiewicz 4, 

Lewicki, Dah 2,

Kasprowicz, Urbański Ratkiewicz 1

 

---------------------------------------------------------------------------------

LATO 2011

1 lipca 2011

KS Drwęca  1-2 (1-2)  Gwiazdy Finishparkiet Drwęca

Wróbel (s)

20 lipca 2011

KS Drwęca  2-2 (1-1)  Start Działdowo (III liga)

Marcfeld, Modrzewski

23.07.2011

Drwęca NML 9-1 (4-0) Unia Wąbrzeźno

Bała (pięć) Kural (trzy), Rybkiewicz

28 lipca 2011

Drwęca NML 3-1 (1-1) Naprzód Jabłonowo Pom.

Bała (dwie), Elgert

31 lipca 2011

Zamek Kurzętnik 1-2 (1-1)  Drwęca NML

Rybkiewicz, Rutkowski

3 sierpnia 2011

Drwęca NML 1-3 (1-1)  GKP Targówek Warszawa

Rybkiewicz

6 sierpnia 2011

Drwęca NML 7-2 (3-0) Ossa Biskupiec

Mówiński, Kural, Bała (dwie), Rogożeński, Rybkiewicz, El-Shikh

 

Strzelcy sparingi lato 2011:

Bała 9

Kural, Rybkiewicz 4

Elgert, Mówiński, Rogożeński, Marcfeld , Modrzewski, Rutkowski, El-Shikh - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ŁKS 1926 ŁomżaKS FINISHPARKIET DRWĘCA NML
ŁKS 1926 Łomża 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML
2015-04-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »