Logowanie

Aktualności

Bałer i s-ka odprawili rezerwy OKS

• autor: jerres, 2011-08-24 19:42

W zaległym meczu II rundy regionalnego Pucharu Polski KS Drwęca pokonała rezerwy OKS 1945 Olsztyn 5-1 (0-1). Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla gospodarzy. Już w 5.minucie meczu po faulu Patryka Rolki sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystali przyjezdni. Pierwsza odsłona pucharowego pojedynku była wyrównana. Młode rezerwy OKS pokazały dobre przygotowanie techniczne do meczu.  W przerwie trener Błaszkowski dokonał kluczowych zmian i obraz meczu zmienił się diametralnie. W 62 minucie sygnał do strzelania dał Grzegorz Bała, dziesięć minut później było już 2-1 a na listę strzelców wpisał się "Wowa" Golovatenko, nie minęła minuta i ponownie bramkę strzela Bała. W 80 minucie Bałer wpisuje się po raz trzeci na listę strzelców i jest już 4-1. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem strzał Bały trafia w słupek a obrońca OKS rykoszetem wbija samobója.