Wracamy...

• autor: jerres, 2013-04-19 16:01

A więc jesteśmy ponownie.... Wracamy po blisko 1,5 rocznej przerwie, bogatsi o nowe doświadczenia, a przede wszystkich ponowną chęć prowadzenia dla Was tego serwisu. Serce pękało, gdy blisko 95 letni klub, najstarszy na Warmii i Mazurach nie posiadał trwałego serwisu internetowego. Wracamy dla Was, dla biało-niebieskich kibiców, wierni waszą wiernością, wierni gdy startowaliśmy z serwisem drweca.90minut.pl równo 10 lat temu, wierni w ówczesnej II lidze, ale też wierni w okregówce. Mamy porozumienie z klubem, że nie zostawi nas samych. Mamy też zapewnienie, że jesteśmy jedynym "homologowanym" serwisem tego klubu, choć mamy swobodę i ambicję na twardy dziennikarski obiektywizm....i tego będziemy się trzymać. Wracamy.....by pokazać życie codziennie KS Drwęca.

(redakcja)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.