• autor: jerres, 2013-04-24 18:57

Łazdoje, 24.04.2013

Wilczek Wilkowo 2:3 (1:2) KS Drwęca

?20, ?85 - Golovatenko 40, Robaczewski 45(k), Gilmore 77

W wyjściowym składzie KS Drwęca wystąpiło 8 juniorów. Dla gospodarzy, którzy wcześniej wyeliminowali w WPP Mrągowię Mrągowo i Granicę Kętrzyn mecz z Drwęcą to prawdziwe piłkarskie święto. Grający ambitnie gospodarze w 20 minucie objęli prowadzenie po rzucie wolnym. W 40 minucie Drwęca wyrównała, a gola po dośrodkowaniu zdobył Volodymyr Golovatenko. W ostatniej minucie pierwsze części spotkania w pole karne zagrał Mateusz Goniszewski a jeden z zawodników Wilczka zagrał ręką. Sędzia nie miał zludzeń i wskazał na 11 metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Cezary Robaczewski i Drwęca schodziła na przerwę prowadząc 2:1. W drugiej części meczu trener Marcin Goniszewski dokonał kilku roszad w składzie. Wchodzący na boisko w 75 minucie George Gilmore już dwie minuty później wpisał się na listę strzelców, otrzymał prostopadłe podanie i klasyczną podcinką zdobył bramkę, podwyższając tym samym wynik na 3:1. Pięć minut przed końcem gospodarze strzelili na 2:3. W doliczonym czasie gry Grzegorz Bala zdobył bramkę na 4:2, ale arbiter dopatrzył się spalonego.