Dobre Miasto, 27.10.2013

DKS Dobre Miasto 1:2 (0:2) KS Drwęca

? 60 - Zbrzyzny 11, Chahoud "Dada" 43

KS Drwęca: Wiśniewski - Bartnicki, Olszewski, Rybkiewicz, Draśpa (89 Ratkiewicz)- Jarzembowski, Bober (76 Klimek), Dah, Dada - Lewicki, Zbrzyzny

Podbudowani wygraną tydzień temu w Giżycku, piłkarze Drwęcy nie pojechali tym razem na skazanie, ale po to by powtórzyć sukces. Tym bardziej, że Dobromiejski KS jest znacznie niżej notowany niż Mamry, choć czasami potrafi sprawić niespodziankę. Grająca od jakiegoś czasu w odmienionym składzie Drwęca klucza do sukcesu szukała w szybkich kontrach i to się opłaciło.W 11 minucie Artur Bober obsłużył swego imiennika Zbrzyznego (występującego tym razem w ataku) a ten nie zmarnowal okazji i było 1-0 dla gości. Tuż przed końcem pierwszej połowy Zbrzyzny podał do Dady, ten minął dwóch obrońców i pokonal bramkarza DKS. Do przerwy było 2:0 dla Drwęcy. Po zmianie stron gospodarze przycisnęli i po około kwadransie zdobyli kontaktowego gola. W końcówce zrobilo się nerwowo, DKS za wszelką cenę dążył do remisu, natomiast nasi zawodnicy chcieli utrzymać wynik dający im upragnione trzy punkty. I to im się opłaciło.