Niebawem Klub zmieni siedzibę

• autor: jerres, 2014-01-17 21:05

Idzie nowe! Zygmunt Dąbrowski ma naprawdę "mocne wejście". Niebawem przestaniemy straszyć siedzibą i biurem klubu. A wszystko to w roku 95-lecia KS Drwęca. Jak się dowiedzieliśmy od prezesa klubu niebawem Klub dzięki swemu sponsorowi wydzierżawi od MOSIRu budynek "Gerardówka" (od Gerardy Wyszyńskiego długoletniego gospodarza stadionu) - lub jego część - stojący tuż przy ulicy Jagiellońskiej (przy bramie wjazdowej). Po gruntownym remoncie przeniesione tam zostanie biuro Klubu oraz powstaną inne pomieszczenia. Inne miejsce zyska dotychczasowy sektor VIP, bowiem będzie przeniesione tuż przy bramie wjazdowej. Dzięki współpracy z MOSIR w niskim budynku przy bramie powstanie sklepik z gadżetami klubowymi oraz artykułami spożywczymi. Z kolei w miejscu obecnej loży VIP utworzony zostanie najprawdopodobniej sektor dziecięcy, gdzie najmłodszy narybek KSD będzie mógł z bliska obejrzeć wchodzących na murawę zawodników.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.