Darmowa wiosna przy J20

• autor: jerres, 2014-01-19 09:40

Decyzją zarządu KS Drwęca w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014 wejście na spotkania ligowe będzie darmowe dla wszystkich kategorii kibiców. Jednocześnie zaznacza się, że wiosną na stadionie MOSiR będzie zainstalowany sprawniejszy monitoring i nawet pojedyncze incydenty łamiące regulamin obiektu i rozgrywek (odpalanie rac, akty dewastacji, wnoszenie i spożywanie  napojów alkoholowych, nawoływanie do waśni narodowych czy aktów ksenofobii) spotka się z natychmiastową reakcją ze strony Klubu, włącznie z aspektami prawnymi i możliwością nadania klubowego zakazu stadionowego. Klub przypomina, że w przeszłości decyzją WMZPN zostały wielokrotnie nakładane kary finansowe na Klub. Łączna wartość tych kar to kilka tysięcy złotych. Ktoś się dobrze bawił na koszt Klubu. Dziś koniec z takimi zachowaniami. Dopóki pirotechnika jest zakazana nie wolno jej stosować, gdyż traci na tym Klub. Nasz wspólny Klub.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.