Pomocnicy trenują z Drwęcą

• autor: jerres, 2014-01-20 19:52

Na dzisiejszym treningu zespołu seniorów pojawiło się dwóch młodych pomocników. Pierwszy z nich to lewonożny Konrad Rusiecki z trzecioligowej Mrągowii Mrągowo (na zdjęciu). W tym zespole 22 letni Rusiecki gra trzeci sezon. W tym czasie zagrał w trzeciej lidze 62 spotkania strzelając 5 goli. Jest wychowankiem MKS Szczytno, a zaliczył też występy w rezerwach Stomilu Olsztyn. Drugi z graczy drugiej linii to 19 letni Adam Grisgraber z Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ale to zawodnik na dorobku. Dotąd zagrał w 2 meczach, wchodząc w końcówkach spotkań trzeciej ligi, a zwykle grał w rezerwach Sokoła. Wcześniej trenował w Akademii Futbolu Fundacji Widzewa Łódź.

Inni pewniacy do gry - przed południem ustalali szczegóły zainteresowania ze strony Klubu. Choć nie ujawniamy ich nazwisk, to są to znani gracze w najbliższym regionie.