• autor: Lina/jerres, 2014-01-24 19:14

Toruń, 24.01. 2014

Elana Toruń 2-1 (1-1) KS Finishparkiet Drwęca NML

bramka dla KSD: Wiśniewski (asysta Rybkiewicz)

Po zaciętym i obfitującym w wiele sytuacji meczu Finishparkiet Drwęca uległ w Toruniu trzecioligowej Elanie 1:2. Pierwszego gola w tegorocznym sparingu strzelił Rafał Wiśniewski po podaniu Piotra Rybkiewicza. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, mimo, że znacznie więcej sytuacji stworzył KSD. Jednak po przerwie to Elana trafiła do bramki i wygrała ten sparing.

Finishparkiet Drwęca: Pruchniewski - Urbański, Bober, Olszewski, Kaczmarek - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Rusiecki - Dah, Wiśniewski. Grali też: Bartkowski, Bała, Jarzembowski, Lewicki, Dada, Bartnicki, Ratkiewicz, Roszkowski

Trener Piotr Zajączkowski: Jestem zadowolony z gry. Graliśmy w trudnych warunkach. Widać, że zespół ma potencjał. Mimo, że graliśmy z zespołem trzecioligowym (niedawno drugoligowym) to nie byliśmy zespołem gorszym. Momentami przeważaliśmy i stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych. Testowani zawodnicy pokazali się z dobrej strony, zagrali ofensywnie, przeprowadzili dużo akcji oskrzydlających i posłali dużo dośrodkowań. Myślę, ze będziemy nimi zainteresowani.