Ariel Kalwasiński nasz wychowanek - srebrnym medalistą...

• autor: jerres, 2014-01-26 11:48
Ariel Kalwasiński nasz wychowanek - srebrnym medalistą HMPJmł

Ariel Kalwasiński - wychowanek naszego Klubu, startujący od obecnego sezonu halowego w barwach SL WKS Zawisza Bydgoszcz z wynikiem 8.13 zdobył w biegu na 60m przez płotki srebrny medal podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów młodszych w Spale. Drugi z naszych wychowanków Oskar Jędraszek również dostał się do finału tego biegu i ostateczne finałowe zmagania zakończył na miejscu 8 z wynikiem 8.67 sek. Nasi byli lekkoatleci byli w finale jedynymi płotkarzami wywodzącymi się z jednego miasta. I to naszego!!!

Jeszcze do jesieni ubiegłego roku obydwaj płotkarze trenowali w naszym Klubie pod opieką Marka Wochny. Po przeprowadzce Wochny do Bydgoszczy również młodzi lekkoatleci zaczęli treningi w Zawiszy pod opieką Artura Kohutka. Jednak my jesteśmy dumni, ze są wychowankami naszego Klubu i tu stawiali pierwsze kroki.