Iława, 14.02.2014

Finishparkiet Drwęca 4:3 (2:1) Barkas Tolkmicko

Dah (trzy), Lewicki -

Finishparkiet Drwęca: Bartkowski - Urbański, Olszewski, Bober, Marcfeld - Roszkowski - Grisgraber, Rybkiewicz, Lewicki, Dada - Dah. Grali też: Kasprowicz, Pruchniewski, Bartnicki, Jarzembowski, Draśpa, Szymecki

W piątym spotkaniu sparingowym w przerwie zimowej KS Finishparkiet Drwęca zwyciężył w Iławie trzecioligowy Barkas Tolkmicko 4:3 (2:1). Pierwszego gola strzelił Barkas, ale dwa gole Valentina Daha wyprowadziły nas na prowadzenie 2:1 do przerwy. Po zmianie stron trzecioligowcy wyrównali na 2:2. Później znów Biało-Niebiescy prowadzili 3:2 po gola Radka Lewickiego, ale kwadrans przed końcem meczu Barkas wyrównał z rzutu karnego na 3:3. Jednak w znakomitej formie strzeleckiej był w piątek Valentin Dah i po jego golu wynik meczu ostatecznie brzmiał 4:3 dla naszych