Pięciu nowych w Finishparkiet Drwęcy

• autor: jerres, 2014-03-21 18:09

Dzisiejszy dzien był obfity transferowo. Finishparkiet Drwęca oficjalnie dziś potwierdziła podpisanie umów z pięcioma zawodnikami: Kamilem Jędrzejewskim, Sebastianem Wiśniewskim, Maciejem Kwaśniakiem, Błażejem Tusznio i Tomaszem Różyckim. A oto ich sylwetki:

Kamil Jędrzejewski - bramkarz, 24 lata,  wychowanek Jezioraka Iława. Później przez 2,5 roku występował w czwartoligowym GKS Wikielec i tyle samo czasu w trzecioligowym Starcie Działdowo. Jesienią ub roku próbował swych sił jako arbiter WMZPN, jednak wiosną ponownie stanie między słupkami.

Maciej Kwaśniak - pomocnik, 20 lat, wychowanek łódzkiego UKS SMS, później grał w niższych ligach regionu łódzkiego, ale jesień ubiegłego roku spędził w II ligowej Calisii Kalisz, gdzie zaliczył dwa występy.

Sebastian Wiśniewski (na zdjęciu) - pomocnik, 23 lata, wychowanek Włókniarza Pabianice. Później występował w zespołąch juniorskich ŁKS Łódź (w tym w Młodej Ekstraklasie), później w II ligowej Concordii Piotrków Trybunalski i Młodej Ekstraklasie Polonii Bytom, następnie w III ligowych Sokole Aleksandrów Łódzki i Włókniarzu Zelów. Jesienią ubiegłego roku zaliczył 4 występy w II ligowym Rakowie Częstochowa. Przymierzany był do trzecioligowej Zawiszy Rzgów, ale ostatecznie związał się z naszym klubem.....

Tomasz Róźycki - obrońca, 23 lata, wychowanek łódzkiego SMS. Brat Rafała Różyckiego występującego w naszym klubie w sezonie 2004/05. Ważniejsze etapy jego przygody z piłką to trzecioligowa Stal Głowno, rezerwy i Młoda Ekstraklasa ŁKS Łódź, szeroka kadra II ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, trzecioligowa Zawisza Rzgów a ostatnio od wiosny ub roku do jesieni czwartoligowa Ravia Rawa Mazowiecka, gdzie grał z bratem Rafałem oraz innym graczem Finishparkiet Drwęcy Rafałem Rogalskim.

Błażej Tusznio - napastnik, 24 lata, wychowanek Czarnych Olecko. Różniej związał się z II ligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie, Po przygodzie z Ruchem grał w trzecioligowych drużynach Mazura Ełk i Czarnych Olecko (także w lidze okręgowej)