Logowanie

Aktualności

"Operacja Łukta" online

• autor: jerres, 2014-03-29 15:51

Za kilka minut KS Finishparkiet Drwęca rozpocznie mecz drugiej kolejki rundy wiosennej o mistrzostwo IV ligi w sezonie 2013/2014. Specjalnie dla was przeprowadzimy skrótową relację z meczu w Łukcie

90+3. Arbiter gwiżdże po raz ostatni i Finishparkiet Drwęca wyjeżdża bogatsza o 3 punkty i trzy gole. Dziękujemy. Pozdrawiamy zwłaszcza naszych kibiców ze Szkocji i Norwegii. :)

90+1 Joker Tusznio podwyższa wynik. Finishparkiet 3 :), gospodarze 0 :))))))

87' Za Valentina Dah - Rafał Bartnicki. Wynik bez zmian. Gospodarze dążą do zdobycia honorowego gola

85'. Zmiana u nas: Za Filipa Kasprowicza Błażej Tusznio,

81' Blisko zdobycia gola Kasprowicz, ale nie trafia do bramki. Warmiak nie odpuszcza. Za Dadę wszedł Kwaśniak w 79 minucie

66' Vali ucisza kibiców gospodarzy.......Drwęca 2, Warmiak zero :)))). Znów stałyu fragment gry. Podanie Dady i nasz Valentin Dah sprawia, ze piłkę znów wyciąga z siatki bramkarz Łukty.

57' zmiana: za Sebastiana Wiśniewskiego - Radek Lewicki. Biało niebiescy cofnięci na własną połowę, gospodarze przejęli inicjatywę

48' Błąd naszego zespołu zakończony groźną kontrą gospodarzy. Na szczęscie strzał ląduje obok bramki Finishparkiet Drwęcy.

46' arbiter zaczyna ostatnie 45 minut spotkania w Łukcie

45+. Arbiter gwiżdże na przerwę. Po pierwszej połowie 1-0 dla KS Finishparkiet Drwęcy. Przed przerwą faulowany był Rybkiewicz, arbiter gwiżdze wolny dla przeciwnika :)

41' Drwęca jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeden, Warmiak nulllllll. Rzut rożny egzekwował Ryba, Valentin z głowy pakuje piłkę do siatki

34" było ciekawie, rzut wolny egzekwował Rybkiewicz, dorzucił w pole karne, ale tam arbiter nie dopatrzył sie faulu na naszym zawodniku. Wcześniej mieliśmy trzy rzuty wolne (nieskutecznie), a rywale koljny rzut woln y na przedpolu pola karnego (żółta kartka dla Olszewskiego) i kolejny raz Jędrzejewski broni. Chwilę wcześniej blisko "setki" był Dah, ale nie doszedł do piłki

23' Biało-niebiescy mieli dwa rzuty rożne, ale póki co wynik bez zmian

16' Arbiter nonszalancko potraktował faul na Boberze. (Ktoś pilnuje awansu :)

12' Żółta kartka dla Rózyckiego, kolejny rzut wolny przeciwko naszym tuż przed polem karnym. I kolejny raz Kamil Jędrzejewski na posterunku.

10' w pierwszych 10 minutach, Warmiak miał dwie okazje do zdobycia gola, ale ich nie wykorzystał (m.in rzut wolny obronił kamil Jędrzejewski)

1' Arbiter rozpoczyna mecz

KS Finishparkiet Drwęca: Jędrzejewski - Urbański, Olszewski, Różycki, Bober - S.Wiśniewski - Grisgraber, Rybkiewicz, Kasprowicz, Dada -  Dah.

Rezerwowi: Bartkowski, Bartnicki, Jarzembowski, Lewicki, Marcfeld, Kwaśniak, Tusznio