Zawodnicy o meczu z Victorią

• autor: jerres, 2014-04-07 14:44

Po zwycięskim meczu z Victorią Bartoszyce zapytaliśmy o ocenę dwóch zawodników KS Finishparkiet Drwęca:

Piotr Rybkiewicz (kapitan asystował przy obydwu golach): "Na asysty i bramkii pracuje cały zespoł, bo robimy coś wielkiego jako drużyna i na boisku i poza boiskiem. Jeśli chodzi o mecz to zagraliśmy bardzo zmotywowani i skupieni, choć zdajemy sobie sprawę, że nie wygladalo to tak jakby kibic chciałby to widzieć, ale gramy wciąż o mistrzostwo IV ligi. Na razie nasza gra nie porywa, ale ważny jest kolejny komplet punktów"

Adam Grisgraber (strzelec drugiej bramki): "Nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszej gry, bo jeszcze bardzo dużo pracy nas czeka. Ale ze spotkania na spotkanie staramy się wyzbywać jak największej ilości błędów. Cieszy to, że wygrywamy kolejne spotkanie ligowe. Mam nadzieję, że nadal będziemy pięli się w górę tabeli. Sam wiem, że stać mnie na wiele więcej chociaż z meczu na mecz gra mi się o wiele pewniej i lepiej"