Węgorzewo, 12.04.2014. Początek meczu 16.04

Vęgoria Węgorzewo  0-2 (0:1) Finishparkiet Drwęca NML

Lewicki '23, Kasprowicz 59

Finishparkiet Drwęca: Jędrzejewski - Urbański, Olszewski, Różycki, Marcfeld - Wiśniewski - Grisgraber, Rybkiewicz (10' Lewicki), Kasprowicz (90 Tusznio), Dada (86 Kwaśniak)- Dah (90+ Bartnicki)

rezerwowi: Bartkowski, Bober,

+'10min kontuzja P.Rybkiewicza

'23 Valentin wywalczyl rzut rożny. Kombinacyjne rozegranie naszego zespołu. Dada wrzuca a Radek Lewicki kończy trafieniem do siatki Vęgorii. Prowadzimy 1-0.

'45 Arbiter doliczył aż 5 minut do pierwszej połowy. Mecz bardzo wyrównany, pod koniec tej częsci gry mieliśmy swoje akcje bramkowe (m.in.Dada trafił w bramkarza). Vęgoria to trudny przeciwnik

'59. Akcja prawą stroną boiska Adama Grisgrabera. Podanie Valentina Dah'a do Filipa Kasprowicza, który minał dwóch obrońców i podwyższył wynik na 2-0 dl Finishparkiet Drwęcy.

72' zółta karta dla Pawła Olszewskiego

82" przewaga po naszej stronie, ale Vęgoria groźna

84' zółta kartka dla Dady za rzekome wymuszanie karnego

86' zmiana: Kwaśniak za Dadę

90; zmiana: za Kasprowicza Tusznio

90+1 ostatnia zmiana: za Dah'a Bartnicki

(ze względów technicznych będziemy podawać tylko zmianę wyniku, kartki, i zmiany zawodników)

PS. Mecz rozpoczął się o godz 16.04. Pozdrawiamy zwłaszcza naszych zagranicznych fanów z Norwegii Szkocji i Irlandii