Wypowiedzi po wygranej nad Mazurem Ełk

• autor: jerres, 2014-05-04 19:51

Grzegorz Bała - strzelec dwóch goli:

"Na meczu pierwszy raz (jak długo gram) była moja mama i bramki dedykuję mamie na 80 -urodziny. Dzięki wygranej nad Ełkiem, podnieśliśmy się i nadal się liczymy. Valentin zaliczył dwie dobre asysty przy moich bramkach i nasza współpraca ułożyła się pozytywnie. Przed nami kolejne ważne mecze - walczymy do końca o kolejne 3 punkty"

Valentin Dah zaliczył dwie asysty:

"Po przegranym meczu tydzień temu, bardzo chcieliśmy wygrać i pokazaliśmy to już od pierwszej minuty. Było trochę nerwowa gra pod bramką.  Grzesiek Bała dobrze się pokazuje w polu karnym i dobrze mi się z nim gra. Zaliczyłem dwie asysty - dostałem długą piłkę i widziałem, że Bała jest sam i zagrałem głową do niego i padł gol, a druga bramka to ładnie Bała mi zagrał,  a ja mu prosto odegrałem w środek między obrońców"