Chcesz grać w Drwęcy? Zapraszamy!

• autor: Lina, 2014-09-05 14:52

Zarząd Klubu serdecznie zaprasza rodziców dzieci i młodzieży chętnych do rozwijania się sportowo w KS Finishparkiet Drwęca (piłka nożna, lekkoatletyka). Spotkanie jest skierowane także do rodziców, których dzieci już występują w barwach biało-niebieskich. Zebranie odbędzie się w czwartek 11 września o godz. 18.30 w sali bankietowej Hotelu MOSiR.

Z naszej strony serdecznie zachęcamy młodzież do wstąpienia w szeregi Biało-Niebieskich. A kto wie, czy dziś mały Jaś nie będzie kiedyś strzelał bramek w reprezentacji Polski i w najlepszych klubach świata, które będą biły się by mieć go w kadrze? Grzegorz Domżalski, Paweł Piceluk czy Jonatan Straus to wspaniali zawodnicy, którzy pierwsze kroki na murawie zrobili właśnie w Drwęcy. Nie pozwólmy, aby na nich zakończył się poczet znanych wychowanków z Nowego Miasta. Jeszcze raz zapraszamy na spotkanie rodziców z Zarządem Klubu 11 września godz. 18.30.