Po meczu z Dębem powiedzieli:

• autor: jerres, 2014-09-08 22:10

Jakub Sierzputowski: Mecz z Dąbrową Białostocką ułożył się po naszej myśli. Cały zespół zagrał bardzo dobrze, zarówno pierwsza jedenastka, jak i zmiennicy dali z siebie wszystko i to nas cieszy. Teraz skupiamy się na meczu z Elblągiem, będziemy walczyć o trzy punkty.

Wojciech Dziemidowicz: Z przebiegu spotkania można być zadowolonym - szybko strzelona bramka i wyjście na prowadzenie zawsze pomaga i uskrzydla zawodników do kolejnych zagrań. Nie pozwoliliśmy zawodnikom Debu rozwinąć skrzydeł na ich boisku i graliśmy konsekwentnie swoją piłkę udokomentowując to zdobyciem aż 4 bramek. Oczywiście nastoje w zespole są bardzo dobre, ale nie popadamy w hura-optymizm ponieważ przed nami już w środę kolejna przeprawa z Liderem naszej ligi czyli Olimpią Elbląg. Skupiamy się już na tym spotkaniu i na zdobyciu kolejnych trzech punktów.