Po wygranej nad rezerwami Jagielloni powiedzieli:

• autor: jerres, 2014-09-29 16:16

Damian Kostkowski: "Jechaliśmy do Białegostoku tylko i wyłącznie po 3 punkty. Byliśmy przygotowani na "spady" z pierwszej drużyny, ale staraliśmy sobie nie zaprzątać tym głowy. Od początku meczu widać było, że nie będzie to łatwe spotkanie. Wielu młodych zawodników, jak i piłkarze pierwszej drużyny chcieli wypaść jak najlepiej, więc "nie odstawiali nogi" w żadnej sytuacji - a przede wszystkim ambitnie walczyli. Moim zdaniem mecz przebiegał pod nasze dyktando, nie udokumentowalismy tego jedynie bramka w pierwszej polowie. W drugiej wyszliśmy jeszcze bardziej skoncentrowani i zmobilizowani. Już na początku udało się strzelić bramkę, a mimo tego dążylismy do strzelenia drugiej. Jesteśmy szczęśliwi ze zdobytych 3 punktów, ale euforię musimy zachować dla siebie i myśleć o następnym ciężkim meczu na własnym terenie z Płomieniem Ełk"

Jonatan Straus:(wychowanek Drwęcy, obecnie zawodnik Jagiellonii) "Mecz obserwowałem z trybun. Jeśli chodzi o wynik to jest on jak najbardziej zasłużony. Drwęca była zespołem lepszym. Widać było doświadczenie boiskowe poszczególnych zawodników. Natomiast rezerwy Jagi wyszly w mega okrojonym składzie. Najstarszy zawodnik miał 22 lata, kilku 20-latkow i juniorów. Cieszę się z tego, że Drwęca pokazała, że liczy się w walce o baraże 2 ligi. Sercem zawsze będę z Drwęcą, bo to jest klub, w którym się wychowalem"