Wypowiedzi po meczu z Płomieniem

• autor: jerres, 2014-10-06 22:17

Damian Kostkowski: "Z naszymi celami każdy mecz jest bardzo ważny i do każdego podchodzimy skoncentrowani, zmobilizowani i jak najlepiej przygotowani. Wiedzieliśmy, że Płomień jest to solidna drużyna zwłaszcza w ofensywie. Nie zaprzątaliśmy sobie jednak tym głowy, bo wiedzieliśmy jaki mamy potencjał w obronie. Myślę, że z zadań defensywnych wywiązaliśmy się dobrze, poza jednym błędem, który przytrafił się w pierwszej połowie gdy groźny strzał oddala drużyna z Ełku. Mecz z przebiegu gry nie należał do najatrakcyjniejszych. Zwłaszcza druga połowa, gdy nasza gra była bardzo chaotyczna. Cieszą nas 3 punkty i to, że zbliżamy się do czołówki"

Sebastian Zajączkowski: "Ważne trzy punkty z wymagającym rywalem, który miał w swoich szeregach piłkarzy z ekstraklasową przeszłością. Grając w przewadze powinniśmy podwyższyć wynik. Szkoda niewykorzystanych "setek", bo końcówka była strasznie nerwowa".

Arkadiusz Kuciński: "Cieszymy się z kolejnych ważnych 3 pkt z trudnym rywalem. Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. W drugiej połowie w naszej grze, szczególnie po czerwonej kartce dla gości, wdało się trochę chaosu. Mecz mogliśmy skończyć z wyższym wynikiem,  jednak zabrakło skuteczności, sam miałem dobrą okazję. Dzięki zwycięstwu zmniejszamy przewagę do lidera i szykujemy się już do kolejnego spotkania i jedziemy po kolejne 3 pkt"