KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - strona nieoficjalna

Wieści o KS Drwęca z innych serwisów

• autor: Lina, 2015-04-11 14:14

Miło mi poinformować, że nasz zawodnik Grzegorz Naczas został wytypowany do "11 tygodnia" serwisu dwadozera.pl.

O Naczasie napisano: "Strzelił bramkę, a jego Drwęca wygrała swoje spotkanie 4:0". Nominacja padła po meczu z Dębem Dąbrową Białostocką. Pamiętajcie, że to Wy, możecie podawać nominacje!

Już jutro spotkanie z Olimpią Elbląg. Serwis dwadozera.pl zapytał o typy wyników zawodnika Znicza Białej Piskiej Michała Świderskiego. O jutrzejszym meczu na szczycie powiedział: "Zdecydowanie hit tej kolejki jak i również bardzo ważny i mający wpływ na to kto zrobi ten pierwszy kroczek do wygrania ligi. Ciężko typować taki mecz raczej po prostu wołałbym go sobie obejrzeć dlatego stawiam remis a boisko same zweryfikuje. Typ: X"

Z kolei sama Olimpia skomentowała: "Oba zespoły zgromadziły na swoim koncie po 56 punktów i są na czele tabeli. Rywale są zainteresowani awansem do II ligi w równym stopniu, co Olimpia. Zwycięzca tego pojedynku przybliży się do tego celu i osiągnie przewagę nad oponentem".

Źródła: dwadozera.pl (+ rys.), olimpia.elblag.com.pl

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁKS 1926 ŁomżaKS FINISHPARKIET DRWĘCA NML
ŁKS 1926 Łomża 0:4 KS FINISHPARKIET DRWĘCA NML